Agent de Vanzari Zonal

S.C. LACTATE NATURA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sustine permanent actiunea de dezvoltare a zonei de vinzari prin: obtinerea de noi clienti/activarea clientilor potentiali, mentinerea relatiei comerciale cu cei existenti, optimizarea vanzarilor si sortimentatiei la acestia;
- Intocmeste corect documentele necesare vanzarii
- Prospecteaza si identifica clienti noi pe zona alocata
- Intocmeste rapoarte de activitate zilnica / saptamanala si le raporteaza sefului nemijlocit;
- Preia comenzile de la clienti si le transmite la depozit, in vederea onorarii
- Incaseaza contravaloarea marfii de la clienti si raspunde de sumele neincasate si litigiile aparute;

CERINTE

- cunoasterea pietei locale;
- permis conducere, categ. (B);
- orientare spre rezultate;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, proactiva;
- disponibilitate de program prelungit;
- constituie avantaj, daca detine autoturism personal, pentru care i se deconteaza cheltuieile de carburant si uzura

BENEFICII OFERITE

- salariul se stabileste in urma interviului;
- telefon de serviciu.

Societate comerciala producatoare de produse lactate sub marca \"Natura\".