Agent de Turism @VacanteReduse.ro

VacanteReduse.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul va fi in cadrul proiectului online VacanteReduse.ro

- Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
- Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice potrivite
- Rezervarea serviciilor turistice si a biletelor de avion solicitate;
- Urmarirea derularii actiunii turistice;
- Intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie
- Corespondenta clienti;
- Activitati de cercetare si analiza de piata;

CERINTE

Studii superioare;
- Poate reprezenta un avantaj detinerea Brevetului turistic!
- Experienta in domeniu este obligatorie!
- Cunostinte operare PC (MS Office)
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- Cunostinte bune de alte limbi straine reprezinta un real avantaj!
- Excelente abilitati de comunicare; persoana sociabila, carismatica, motivata, responsabila;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de promovare
- Bonusuri de performanta
- Beneficii adiacente (ex.: vacante sponsorizate)

VacanteReduse.ro este un proiect al Intermedia Activ Management, firma ce opereaza in Romania servicii web interactive, dedicate in special in domeniul promovarii turismului si al serviciilor hoteliere.