Agent colaborator Provident - Satu Mare/ Adjud/ Pitesti

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ti-ar prinde bine niste bani in plus? Ai cateva ore disponibile si vrei sa le utilizezi cu folos? Iti place sa lucrezi cu oamenii?

Provident este cea mai buna alegere!

Ce iti oferim?

- Castiguri in functie de realizari si de volumul de timp pe care esti dispus sa il acorzi colaborarii cu noi

- Primesti banii saptamanal

- Concursuri si promotii care te ajuta sa obtii venituri suplimentare

- Lucrezi cateva ore pe zi, in apropierea zonei in care locuiesti

- Experienta in domeniul financiar nu e necesara – iti oferim programe de instruire si dezvoltare profesionala gratuite

- Beneficiezi de sprijin permanent din partea angajatilor Provident

- Lucrezi ca persoana fizica autorizata si beneficiezi de un sistem de bonusare pentru acoperirea cheltuielilor cu inregistrarea PFA

- Iti punem la dispozitie gratuit materiale publicitare care sa te ajute sa iti promovezi serviciile

Ce trebuie sa faci?

- Vizitezi clientii la domiciliul acestora pentru acordarea de imprumuturi si incasezi ratele saptamanal

- Oferi sprijin clientilor in selectarea optiunilor financiare care li se potrivesc

- Recomanzi serviciile Provident si distribui materiale de promovare in apropierea zonei in care locuiesti

CERINTE

- Minim studii medii

- Personalitate comunicativa si prietenoasa

- Atitudine pozitiva

Vino alaturi de noi!

Provident Financial România este o instituţie financiară nebancară înregistrată în Registrul General al Băncii Naţionale a României şi specializată în acordarea de împrumuturi de valoare mică, pe termen scurt, direct la domiciliul clienţilor. Compania este parte a grupului britanic International Personal Finance (IPF), lider internaţional în furnizarea de credite de consum la domiciliu. IPF are peste două milioane de clienţi şi peste 5.000 de angajaţi care lucrează împreună cu aproximativ 30.000 de reprezentanţi în şapte ţări, pe două continente.