Absolvent 2008 (studii superioare tehnice) cunoscator AUTOCAD

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele sarcini si responsabilitati:
• Citirea documentelor tehnice;
• Introducerea documentelor in Autocad;
• Realizarea desenelor, schemelor si planselor tehnice.

CERINTE

Profil:
• persoana implicata, responsabila;
• meticulozitate si atentie la detalii;
• abilitati bune de comunicare si relationare;
• dorinta de formare, dezvoltare si informare;
• detine permis de conducere Cat. B

Educatie:
• Absolvent al specializarilor Electrotehnica/ Electromecanica/ Electronica, Automobile Rutiere

Experienta de lucru:
• Cunostinte tehnice de baza ( dobandite in cursul facultatii)

Limbi straine:
• engleza nivel mediu;

Cunostinte PC
• Foarte bune cunostinte Autocad si MS Office (Word, Excel), Email, Internet

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial motivant
• posibilitati de training si dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane.