* INSPECTOR PROTECTIA MUNCII - PITESTI

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea fisleor de protectia Muncii si PSI;
- Realizarea periodica conform normativelor in vigoare a instructajelor de protectia muncii;
- Mentinerea relatiei cu autoritatile;
- Identificare furnizori de echipament Protectia Muncii;

CERINTE

- Experienta pe un post similar de minim 1 an;
- Atesta de Inspector Protectia Muncii
- Cunostinte avansate de Limba Engleza;
- Cunostinte de operare PC: MS Office;
- Permis Categoria B;
- Persoana comunicativa si sociabila;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.