Vanzator , lucrator comercial , consilier de vanzari

INSTALCO GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul implica activitati comerciale specifice intr-un magazin de produse industriale cu scule, utilaje si echipamente .

CERINTE

-experienta in vanzari si pregatire tehnica la baza reprezinta cele mai importante avantaje
-cunostinte avansate de operare PC
-abilitati de comunicare si relationare , spirit tehnic si comercial
-implicare , initiativa , disponibilitate , spirit de echipa si organizare personala

BENEFICII OFERITE

-salarizare stimulativa si bonificatii pentru target atins
-mediu de lucru agreabil si organizat intr-un domeniu dinamic
-specializari si traininguri periodice

Firma noastra activeaza de 20 ani in domeniu comertului cu scule si utilaje industriale si se bazeaza pe un important portofoliu de clienti avand un bun renume a produselor si serviciilor oferite
Seriozitate si implicarea sunt atuurile noastre in relatia cu partenerii .