Unit Manager

Allianz Tiriac Asigurari SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unit Managerul trebuie sa fie capabil sa coordoneze si dirijeze eforturile colectivului pentru realizarea unor obiective comune.Este o persoana care-si obtine rezultatele prin altii, in concluzie el nu numai ca trebuie sa fie bun conducator dar si bun specialist.
Aptitudini in desfasurarea muncii de conducere: flerul, intuitia, spontaneitatea, capacitatea de comunicare, de a lua decizii, abilitatea de a dirija oamenii, dorinta de a conduce.
Cerinte referitoare la calitatile intelectuale : inteligenta, capacitatea de a recunoaste, accepta si aplica noul, capacitatea de a gandi clar, memoria, imaginatia, capacitatea de previziune, gandirea practica (pentru rezolvarea problemelor curente), gandirea teoretica pentru generalizare si abstractizare.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Training periodic de specialitate in cadrul SUCURSALEI si nu numai
Finantare;
Bonusuri si comisioanein functie de realizari;
Acces la telefon;
Logistica;
Alte beneficii in functie de realizari.

Prin seriozitate ?i consecven?? ?n promovarea celor mai ridicate standarde de calitate, Allianz-?iriac Asigur?ri s-a consacrat ca un adev?rat formator al pie?ei asigur?rilor din Rom?nia, fiind ?n prezent lider de pia??.
Puterea financiar? ?i nivelul de siguran?? pe care Allianz-?iriac le ofer? clien?ilor ?i partenerilor de afaceri sunt sus?inute ?i prin colaborarea cu reasigur?tori de prim rang, printre care Allianz AG, Swiss Re, GE Frankona, Partner Re, Hannover Re.

Allianz-?iriac Asigur?ri SA. - Puterea de partea ta.
www.allianztiriac.ro