Specialist licitatii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea anunturilor pentru participare la licitatii;
- Analizarea caietului de sarcini;
- Intocmirea devizelor de oferta si intocmirea si depunerea dosarului pentru participarea la licitatii in termenul agreat de contractant;
- Participarea activa la licitatii;
- Prezentarea ofertelor tehnice in cadrul licitatiilor;
- Intocmirea documentelor de eligibilitate;
- Pregatirea cererilor de clarificare si urmarirea primirii raspunsului la aceste cereri;

CERINTE

- Studii medii/ superioare tehnice;
- Experienta relevanta in intocmirea ofertelor
- Cunoasterea legislatiei cu privire la achizitiile publice
- Capacitatea de a utiliza calculatorul (Word, Excel, Outlook);
- Capacitate de initiativa;
- Capacitate de organizare si disciplina a muncii;
- Simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;