Specialist IT (Junior)

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare, configurare si mententanta sisteme operare Windows
- instalare, configurare si intretinere calculatoare, retele, imprimante, acces la internet / e-mail, telefoane mobile, etc
- suport tehnic pentru rezolvarea incidentelor legate de calculatoare, sisteme operare, retea / internet, echipamente mobile

CERINTE

- studii de specialitate
- cunostinte despre instalare/configurare/depanare/mentenanta: sisteme operare Windows-desktop, pachete de tip Office, clienti e-mail, browsere internet
- cunostinte diagnosticare/depanare: calculatoare, retele calculatoare, internet / e-mail
- cunostinte instalare/configurare: telefoane/smartphone, dispozitive acces internet mobil
- utilizare sisteme remote-desktop control

CV-urile se trimit pe e-mail: ovidiu.tiganescu@dinamic92.ro

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 22 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 6 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.