SEF MAGAZIN / SEF ADJUNCT MAGAZIN pentru filiala noastra din Piatra Neamt

Plus Discount Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Fluxul de marfuri
- Gestionarea stocurilor, efectuare comenzi
- Cifra de afaceri
- Coordonarea si planificarea personalului
- Cunoasterea legislatiei OPC-DSV

CERINTE

- Studii liceale incheiate
- Specializare/studii comerciale sau economice – prezinta avantaj
- Orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
- Capacitate de coordonare a subordonatilor din magazin pentru realizarea obiectivelor propuse
- Capacitate de a interactiona cu oamenii, de a lucra intr-o echipa
- Cunostinte de utilizare a calculatorului

BENEFICII OFERITE

Plus Discount România este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati în 9 tari din Europa.
În prezent în România exista 44 magazine Plus, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.