Sales Manager

Luciana Palade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei sa lucrezi pentru un angajator atunci NU aplica la acest job. Daca vrei sa lucrezi pentru TINE alatura-te echipei noastre.

Sunt invitate sa aplice persoanele care doresc o oportunitate de afacere, o nisa de piata.
Persoanele care activeaza sau au activat in asigurari sau brokeraj au un avantaj. Cu toate acestea daca intrunesti conditiile de mai jos ne bucuram sa te avem alaturi de noi:
- dinamic(a) si cu putere de convingere
- perseverent(a)
- punctual(a)
- orientat(a) spre rezultate

CERINTE

Vanzare si promovarea serviciilor companiei.
Pentru sales manageri: dezvoltarea si formarea echipei.
Incheiere de parteneriate noi.
Negociere contracte corporate.

BENEFICII OFERITE

-contract de colaborare
-comisioane in functie de rezultate (cele mai mari de pe piata de profil)
-bonus-uri fixe
-bonus-uri de conducere
-instruire permanenta si GRATUITA la cele mai inalte standarde prin cele mai moderne sisteme de instruire in vanzari si management
-2 concedii/an
-posibilitate de francizare

Companie specializata in management-ul flotei si asistenta rutiera. Firma detine o experienta relevanta in domeniu pe piata din Romania si a implementat cu succes multiple strategii pe piata de asistenta auto. avand in momentul de fata un portofoliu format din peste 10000 de clienti. Obiectivul nostru este sa satisfacem cerintele fiecarui client, devenind astfel unul dintre cei mai puternici si de incredere furnizori de solutii in domeniul management-ului auto si al asistentei rutiere.