Reprezentant Vanzari - PIATRA NEAMT

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine, actualizeaza si dezvolta reteaua de clienti existenta;
- tine la zi evidenta incasarilor pe clienti;
- promoveaza oferta de produse a firmei;
- intocmeste ofertele de pret si le transmite catre clienti;
- ofera consultanta tehnica clientilor existenti si potentiali prin contacte directe sau telefonice;
- cauta in permanenta solutii pentru cresterea volumului de vanzari pe zona alocata etc.

CERINTE

- studii tehnice (avantaj)
- experienta de minimin 2 ani in vanzari in domeniul tehnic / industrial
- limba engleza la nivel conversational
- cunostinte PC
- permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in functie de experienta si performate;
- masina.

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie din domeniul distributiei de scule, echipamente si utilaje.