REPREZENTANT VANZARI - BARLAD/PIATRA NEAMT

INTERCONTAINER INTERFRIGO (ICF) S.C

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul activitatii:
Dezvoltarea portofoliului companieri în aria repartizată prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi.

Responsabilităţi principale:
* Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
* Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
* Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
* Închiderea procesului de vânzare prin incasarea contravalorii facturilor emise catre clienţii din portofoliu

CERINTE

* Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
* Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
* Disponibilitate pentru o activitate preponderent de teren;
* Studii medii finalizate (Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor);
* Permis de conducere – categoria B;
* Constitue avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

BENEFICII OFERITE

* Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă);
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;

Compania are acoperire naţională, reuşind să aprovizioneze săptamânal peste 50.000 de locaţii comerciale, accesând mai multe canale de vânzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piaţă.