REFERENT FACTURARE - SERVICIU CLIENTI

S.C. Adult Construct S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- eliberarea facturilor fiscale in program de contabilitate;
- introducerea NIR-urilor in program de contabilitate;
- completarea formularului de INTRARE-RECEPTIE;
- eliberarea bonurilor de transfer catre alte gestiuni;
- preluarea comenzilor si de la reprezentantii de vanzari si clientii societatii;
- verificarea deconturilor, foilor de parcurs, ordinelor de deplasare;

CERINTE

- studii medii economice;
- rezistenta la stres;
- spirit de lucru in echipa;

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei:

Compania ADULT CONSTRUCT SRL face parte dintr-un grup de firme cu capital privat, cu sediul central in municipiul Piatra Neamt avand ca obiect principal de activitate importul si distributia, la nivel national si international, de materiale de constructii si decoratiuni interioare.
Prezenta pe piata din anul 2002, compania a cautat sa reprezinte un partener si un furnizor serios si de incredere a clientilor sai, fiind in momentul de fata unul din liderii pietei de profil.