PROGRAMATOR PHP - suport relocare in zona MEDIAS / SIGHISOARA

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si intretinere de aplicatii web

CERINTE

Experienta relevanta intr-o pozitie similara
Absolvent al unei facultati de profil
Cunostinte avansate de PHP, HTML
Persoana responsabila si organizata

BENEFICII OFERITE

Pachet relocare
Sprijin pentru integrarea familiei in zona relocata
Pachet salarial atractiv
Cariera intr-o firma cu un mediu exceptional de lucru

Locatia firmei este in zona Medias / Sighisoara

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.