Operator facturare

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia si proceseaza comenzile in baza procedurilor interne;
- intocmeste documente specifice de iesire din depozit;
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- executa lucrari de registratura;
- indeplineste si alte atributii specificate in fisa postului;

CERINTE

- studii medii;
- experienta in domeniu minim 2 ani
- bune cunostinte de operare PC;
- domiciliul stabil in Piatra Neamt;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
- mediu de lucru placut

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 4 puncte de lucru din Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.