Ofiter de credit

Banca romana-austriaca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza studii de piata;
- identifica prioritatile din domeniul locativ existente in regiune;
- prezinta clientilor ofertele de creditare si verifica bonitatea acestora;
- asista clientii in formarea dosarelor;
- supervizeaza respectarea clauzelor contractuale;
- elaboreaza o strategie de promovare a serviciilor bancii pe termen lung;
- selecteaza si coordoneaza o echipa de colaboratori;

CERINTE

- dinamism;
- perseverenta;
- punctualitate;
- entuziasm;
- flexibilitate;
- spirit de echipa;
- atitudine pozitiva fata de client

BENEFICII OFERITE

- seminarii de instruire gratuite
- sistem rapid de avansare in cariera
- venituri motivante (in functie de performante)
- lucrul intr-o echipa tanara, in cadrul unei institutii de prestigiu;

Banca de prestigiu cu peste 176 de agentii si 27 de Birouri Regionale ale serviciului de distributie prin Serviciul Clienti Privati in toata tara.