Manager

MCM CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvolta echipa pentru zonele de interesale M.C.M Consulting.
-concep strategiade lucru si o aplica respectand politica M.C.M Consulting.
-aplica strategia de marketing pentru perioada in curs.
-motiveaza permanent echipele, ofera exeplu personal.
-respunde de cresterea valorica si cantitativa a rezultatelor

CERINTE

-abilitati de recrutare si bun formator de echipe.
-experienta relevanta in coordonare si conducere.
-cunoasterea principiilor de management din vanzari dinamice.
-experienta in domeniul bancar-asigurari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

mediu dinamic.
-program de instruire si dezvoltare - profesionala si personala.
-dezvoltarea unei afaceri comune cu M.C.M Consulting.
-posibilitate de promovare dupa primele 3 luni de activitate.
-pachet financiar motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor.
-posibilitatea de dezvoltare fara limite teritoriale.
-beneficii suplimentare.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Recrutare