INSPECTORI ASIGURARI - pentru Agentia Piatra Neamt 1

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Promovarea produselor BT Asigurari pe piata locala a asigurarilor;
* Formarea si coordonarea unei echipe de agenti de asigurari.

CERINTE

* Experienta in vanzari;
* Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj;
* Studii medii sau superioare;
* Cunostinte operare PC (Word, Excel);
* Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila;
* Abilitati bune de comunicare, negociere si vanzare;
* Deschidere pentru activitatea in echipa.

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant si bonusuri;
* Cursuri de pregatire profesionala;
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile vor fi tratate confidential si se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Directiei Resurse Umane, la adresa de e-mail: resurse.umane@bta.ro sau la nr.fax 0364/816.503 (cu subiectul „Aplicatie pentru postul de inspector asigurari Ag Piatra Neamt 1 ").

Doar persoanele selectionate vor fi anuntate in vederea participarii la interviu.

BT ASIGURARI TRANSILVANIA, companie de asigurari cu sediul central in Cluj-Napoca, recent preluata de grupul francez GROUPAMA