Inginer Service - BACAU

SC TRUST EURO THERM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicarea cu distribuitorii pentru rezolvarea problemelor de punere in functiune, exploatare, montare, depanare si reglaj, de gasirea unor solutii tehnice optime pentru echipamentele si categoriile de produse pentru care este responsabil
- Deplasarea la distribuitori pentru rezolvarea problemelor tehnice, precum si pentru scolarizare, practica de profil;
- Studiaza principiile de functionare a echipamentelor noi

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta de min 2 ani in service echipamente termice
- Specializarea in domeniul Electrotehnica, Actionari Electrice, Masini Termice constituie un avantaj
- Cunostinte de operare PC
- Domiciliu stabil in Bacau
- Disponibilitate pentru deplasari,
- Carnet de conducere, categoria B.
- Cunoscator al unei limbi straine - engleza, italiana

BENEFICII OFERITE

- cursuri la furnizori
- dezvoltare profestionala si personala

DESCRIEREA FIRMEI

-Importator si distribuitor de echipamente termice
-Distributie la nivel national