Inginer proiectant constructii

EKKOLOGIS NATURAL CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

asigura asistenta tehnica de specialitate
conlucreaza cu biroul tehnic pentru elaborarea de solutii tehnice adecvate pentru casele din lemn
intocmeste documentatii tehnice
executa proiecte de arhitectura, de rezistenta si de executie
evalueaza cerintele clientilor
elaboreaza in colaborare cu departamentul tehnic necesarul de materiale in vederea ofertarii catre client
capacitati de lider, bun coordonator, rezistent la stres
elaboreaza/verifica/planifica proiectele dupa necesitati

CERINTE

bun cunoscator/vorbitor de limba franceza
studii tehnice de specialitate
experienta in domeniul constructiilor civile si industriale; experienta in domeniul constructiei caselor din lemn constituie un avantaj;
bun cunoscator al programelor de proiectare (Autocad, Archicad, Axis, Robot, Cadwork, RoofCon, TrussCon etc.)
persoana informata asupra noutatilor legislative
bun coordonator, cu spirit de initiativa, capabil de a oferi solutii constructive, rezistent la stress si la termene limita

BENEFICII OFERITE

Se vor stabili in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de constructii case din lemn