DIRECTOR VANZARI

Adult Construct S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Propune si implementeaza politica de vanzari la nivelul departamentului de vanzari, in concordanta cu obiectivele strategice ale companiei;
- Monitorizeaza evolutia pietei (distributie, preturi, competitie etc), si propunerea de actiuni de eficientizare a vanzarilor;
- Verifica rapoartele activitate, rapoartele de vanzari ale echipei pe care o coordoneaza;
- Prezinta rapoartele de vanzari ale intregii echipe de vanzari;
- Analizeaza periodic activitatea de vanzari, intocmirea rapoartelor si propune de solutii in vederea imbunatatirii activitatii de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau economice finalizate;
- Abilitati de organizare si managementul timpului;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana dinamica si riguroasa;
- Orientat spre rezolvarea problemelor;
- Abilitati de comunicare si relationare; spirit analitic si sintetic, proactiv;
- Rezistent la stres;
- Abilitati reale de lucru in echipa;
- Competenta, dinamism, capacitatea de initiativa si disponibilitatea la schimbare;
- Experienta minima 5 ani in pozitie similara;
- Recomandare de la ultimul loc de munca;
- Domiciliul stabil in Piatra Neamt.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant, masina, laptop, telefon

Compania ADULT CONSTRUCT SRL face parte dintr-un grup de firme cu capital privat, cu sediul central in municipiul Piatra Neamt avand ca obiect principal de activitate importul si distributia, la nivel national si international, de materiale de constructii si decoratiuni interioare.
Prezenta pe piata din anul 2002, compania a cautat sa reprezinte un partener si un furnizor serios si de incredere a clientilor sai, fiind in momentul de fata unul din liderii pietei de profil.