DIRECTOR FILIALA - PIATRA NEAMT

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea activitatii filialei
- Organizarea si coordonarea echipei de vanzari
- Conceperea si urmarirea bugetului si a planului de vanzari
- Motivarea si evaluarea echipei in ansamblu
- Dezvoltarea retelei de clienti si intretinerea relatiilor cu administratia locala

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta manageriala (minim 3 ani)
- Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii filialei
- Capacitate decizionala, gandire strategica
- Abilitati de gestionare a bugetelor, de construire a targetelor, de intelegere a pietei de instalatii
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere
- Disponibilitate program prelungit

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- beneficii specifice unei pozitii manageriale (masina, laptop, telefon)
- oportunitati de crestere profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.