DIRECTOR EXECUTIV FIRMA PRODUCTIE CASE DIN LEMN

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

B. RESPONSABILITATI / BENEFICII:
1.Asigura managementului executiv al firmei . Planifica ,organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate in cadrul firmei .
2. Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe cele 5-6 santiere pe care firma le administreaza simultan in decursul unui an .Urmareste respectarea bugetelor de finantare , a nivelului de calitate a lucrarilor si termenelor de predare a santierelor .
3. Intocmeste si propune spre aprobare Adunarii Asociatilor , bugetul de venituri si cheltuieli .
4. Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor .
5. Asigura ritmul planificat al vanzarilor in conformitate cu deciziile Adunarii Asociatilor .
6. Controleaza si raspunde de calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice.
7. Dupa evaluarea (insusirea) fiecarui proiect, elaboreaza bugete fundamentate, cererile de aprovizionare si comenzile de fabricatie.
8. Participa la implementarea proiectului managerial si materializarea proiectelor de case din lemn.
9. Analizeaza si evalueaza rezultatele finale si pe parcursul derularii proiectului.
10. Culege informatii utile si relevante pentru luarea deciziilor, din domeniul afacerilor in care opereaza firma ( piata furnizorilor, clientilor, concurentilor, produse, tendinte, oportunitati) si elaboreaza rapoarte periodice.

CERINTE

Inginer cu experienta in administrarea unei afaceri in domeniul constructiilor caselor din lemn si al finisajelor.
2. Minim 5 ani experienta - Lucrul in santier sau in proiectare, optional- absolvent de MBA.
3. Vorbitor limba franceza - nivel avansat.
4. Puternica aplicare practica.
5. Cu abilitati alfa-numerice ,analitice si motrice - deopotriva.
6. Cunostinte PC : Office/Microsoft Project etc.
7. Comunicativ, flexibil, tenace.
8. Spirit pragmatic.
9. Abordare logica.
10. Permis conducere categoria B, cazier judiciar si fiscal curat.

BENEFICII OFERITE

C. BENEFICII- pachet salarial :
Salariu net : se va discuta la interviu, functie de abilitati si performante.
Bonus de preformanta (functie de volum si profit)-conform formula , diurna pentru deplasarile in strainatate.
Auto, laptop,telefon mobil,pachet de asigurare de sanatate privata.