CONSULTANT VANZARI ( BAIETI SI FETE)

MELI MELO - PARIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliaza clientul, recomanda produsele potrivite in functie de nevoile acestuia ;
-adopta o atitudine deschisa,orientata catre client, in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
-transmite incredere in calitatea produselor si a serviciilor oferite clientilor;
- ofera un serviciu de calitate a.i sa obtina satisfacerea si fidelizarea clientului;
- reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul.

CERINTE

- studii medii sau studenti;
- persoane deschise, atitudine pozitiva;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dinamism, spirit de initiativa;
-simt estetic, bun gust si creativitate;
-abilitati de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv corelat cu performanta;
-program in ture;
-echipa de lucru tanara;
-training intern;
-oportunitati de dezvoltare a carierei in cadrul companiei.

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii pentru femei. Cu 60 magazine la nivel national brandul MELI - MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta , leader de piata la nivel national in acest domeniu.www.melimelo.ro