CONSULTANT FINANCIAR

INSTITUT FUR MARKETINGBERATUNG AKTIENGESELLSCHAFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta financiara la clienti persoane fizice, in domeniul credite investitii financiare, pensii private, asigurari.
- Organizarea si managementul grupului in orasul de domiciliul, pregatirea grupului pentru reforma pensiilor, coordonarea activitatii din timpul si dupa reforma.
-Prezentare pentru firme reforma pensiilor , programe de pensii de firma si privata

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere
- atitudine pozitiva, dinamic, sociabil si perseverent
- Sa fie un bun organizator, ambitios, deschis pentru nou, sa poata lucra in echipa.
- sa vrea sa devine un leader
- sa poata reprezenta interesele firmei si a clientilor

Daca credeti ca puteti sa faceti fata cerintelor noastra va rugam sa ne contactati.

BENEFICII OFERITE

- Cariera internationala, diploma de manager dupa terminarea academiei din cadrul companiei, cursuri in tara si in strainatate, pe cheltuiala firmei, calatorii, posibilitatea construirii propriei echipe.

Firma face parte din grupul de afaceri Institut fur Mareting Aktiengeselischaft, cu o vechime de 17 ani. Lucram pe piata finanaciara in 10 tari europene. Sediul central din Romania este la Cluj-Napoca.