Casier la Sucursala Piatra Neamt

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea eficienta a numerarului si servirea prompta a clientilor
• Gestionarea valorilor din tezaur si numerarului din unitatea bancara
• Efectuarea tranzactiilor cu numerar in lei si valuta pentru toate grupele de clienti

CERINTE

• Studii medii economice
• Cunostinte privind caracteristicile bancnotelor si a cecurilor in lei si valuta
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
• Cunostinte operare PC si echipamente casierie
• Experienta anterioara in domeniul casieriei de minim 6 luni
• Varsta minima 22 de ani
• Abilitati foarte bune in organizare si atentie la detalii
• Atitudine de asumare a responsabilitatii
• Abilitati excelente de comunicare

Constituie avantaj:
• Cursuri de specialitate
• Experienta in domeniul bancar

BENEFICII OFERITE

Daca profilul dumneavoastra corespunde cerintelor descrise mai sus si doriti sa va alaturati echipei MKB Romexterra Bank, trimiteti CV-ul insotit de scrisoare de intentie, pana cel mai tarziu la data de 20.10.2008.
Numai candidatii selectati pe baza CV-urilor vor fi contactati.

MKB Romexterra Bank S.A. angajeaza casier la Sucursala Piatra Neamt