Bucatari / Ospatari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Bucatari: Daca gastronomia este pasiunea ta, ai absolvit o scoala de profil, ai experienta de minim 4 ani intr-un restaurant cu specific national si international, trimite CV-ul tau!
- Ospatari: Spui adesea:"Da, pot sa fac asta pentru dumneavoastra!" si faci ceea ce spui? Candidatii pe care-i cautam, trebuie sa ne convinga prin pasiunea cu care isi fac meseria, indiferent de nivelul de cariera.

CERINTE

- Absolvent de liceu, scoala profesionala sau cursuri de calificare in meseriile de ospatar sau bucatar,
- Persoana dinamica,agreabila, comunicativa si foarte orientata catre client,
- Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii si clientii, aspect fizic placut si ingrijit.
- Domiciliul in Piatra Neamt sau posibilitate de a locui in oras

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru de 8 ore/zi
- Salariu in functie de performantele profesionale proprii
- Lucru intr-o echipa tanara si foarte dinamica
- Traininguri si oportunitati de dezvoltare in cariera
- Tichete de masa,
- Uniforme de lucru.