Bucatar

COMPLETE TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatilor specifice bucatariei;
- asigurarea ca normele de salubritate sunt respectate in prepararea culinara si in pastrarea alimentelor;
- promovarea ofertei de preparate culinare;
- pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii, in conformitate cu standardele in vigoare;
- montarea preparatelor pe farfurii adecvate pentru a fi servite si realizarea elementelor ce tin de estetica preparatelor;
- monitorizarea necesarului de materii prime si realizarea comenzilor de aprovizionare;
- preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire si asigurarea realizarii corecte a preparatelor comandate de clienti.

CERINTE

- studii medii;
- diploma de calificare in domeniu;
- minim 2 ani experienta ca si asistent bucatar/bucatar;
- capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in
conformitate cu meniul restaurantului (bucatarie traditionala
romaneasca si internationala).

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de promovare;
- cazare in conditiile in care se doreste relocarea.

Misiunea Complete Training este de a crea servicii personalizate (resurse umane, training-uri pentru companii, training-uri pentru copii) care să corespundă necesităţilor tuturor partenerilor noştri. De asemenea, construim punţi între oameni şi companii.
Crezul Complete Training: lucrãm cu pasiune şi entuziasm, punând de fiecare datã interesele clienţilor noştrii pe primul plan. Suntem consecvenţi, loiali şi ne place sã energizam persoanele cu care lucrãm pentru a da valoare fiecãrui proiect şi a îndeplini cu succes fiecare misiune.