broker asigurari de viata / nonviata

pinexport

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua echipa de vanzari directe din orasul tau va avea obiectivul de a promova activ catre clientii din segmentul persoane fizice produsele financiare dedicate. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat, te invitam sa iti depui candidatura.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
·Prospectarea si identificarea potentialilor clienti (persoane fizice)
·Promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale firmei dedicate segmentului de clienti persoane fizice
·Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti persoane fizice
·Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

· Experienta in domeniul vanzarilor (reprezinta un avantaj)
· Atitudine proactiva
· Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
· Bune abilitati de comunicare si interactiune
· Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
· Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

· Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele obtinute
· Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala