Barmani, Ospatari, Bucatari - urgent

Rocom Central SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Primirea si consilierea clientilor,
-Prezentarea preparatelor si a bauturilor existente in lista de meniuri,
-Preluarea comenzilor, servirea mancarurilor si a bauturilor,
Responsabilitati-bucatari
-Prepararea mancarurilor din listele de meniuri,
-Montarea preparatelor pe obiecte adecvate pentru servire si realizarea elementelor estetice ale acestora,
-Participarea la determinarea necesarului de materii prime si realizarea comenzilor de aprovizionare.

CERINTE

Absolvent de liceu, scoala profesionala sau cursuri de calificare in meseriile de barman,ospatar sau bucatar,
Persoana dinamica,agreabila, comunicativa si foarte orientata catre client,
Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii si clientii, aspect fizic placut si ingrijit.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant in functie de performantele profesionale individuale,
-Tichete de masa,
-Posibilitate de dezvoltare profesionala si training,
-Uniforme de lucru.

Hotel Central firma de renume in domeniul turistic si al alimentatiei publice din Moldova, ofera clientilor sai servicii si produse de calitate la standarde inalte.