Asistent manager facturare

S.C. TIRE EXPERT CENTER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introduce date in sistem conform procedurilor de lucru si a fisei postului;
- tine evidenta formularelor cu regim special;
- emite facturi in baza comenzilor preluate si a procedurilor interne;
- executa lucrari de registratura;

CERINTE

- studii medii;
- cunostinte operare PC;
- experienta in domeniul facturarii;
- abilitati de comunicare si relationare;
- domiciliul stabil in Piatra Neamt;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- mediu de lucru placut;

S.C. TIRE EXPERT CENTER S.R.L. este o companie ce asigura service rapid si de inalta calitate prin intermediul celor trei puncte de lucru Piatra Neamt, Oradea si Timisoara.
Principalele servicii pe care S.C. TIRE EXPERT CENTER S.R.L. le pune la dispozitia clientilor sai sunt:
- vanzare anvelope, uleiuri auto, acumulatori;
- jantare / dejantare anvelope turisme si autoutilitare;
- montare / demontare roti;
- vulcanizare anvelope;
- echilibrare jante otel / aluminiu;
- indreptare jante otel / aluminiu;
- schimb ulei / filtre;
- schimb placute de frana;
- geometrie roti;