AREA SALES SUPERVISOR

ALKA CO TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o pozite de middle managment cu respnsabilitati de organizare , planificare si coordonare a resurselor umane si materiale in vederea:
- Realizarii planului de vanzari;
- Implementarii politicii de vanzari a companiei;
- Promovarii produselor noi ale companiei
- Monitorizarii pietei

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari min. 1 an, preferabil in domeniul FMCG
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare spre rezultate;
- Aptitudini organizatorice, initiativa
- Prezenta placuta, tinuta impecabila
- Permis de conducere – B –valid
- Cunoasterea pietei locale de distributie constituie un avantaj;
- Persoane dinamice, responsabile, bine organizate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei mari companii de productie si distributie produse alimentare.

Compania este specializata in productia, ambalarea si distributia de cafea, napolitane glazurate si neglazurate, biscuiti, ingrediente, precum si fructe uscate (dry fruit snacks) (seminte, fistic, migdale, mix de fructe uscate).
Grupul Alka este astfel structurat incat sa acopere toate zonele de business necesare, de la cercetare, productie, ambalare si distributie.