Angajare Medic specialist/ primar de RADIOLOGIE si IMAGISTICA MEDICALA, OFTALMOLOGIE, LABORATOR, MEDICINA DE FAMILIE, CARDIOLOGIE

S.C. CENTRUL MEDICAL ANTARES S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conform responsabilitatilor postului

ANTARES CLINIC - Piatra Neamt, este o clinica privată ce are ca scop principal performanta si acordarea de asistenţă medicală de calitate cu misiunea fermă de a asigura cea mai bună stare de sănătate pentru pacienții si partenerii săi.
Cu un Ambulatoriu de Sanatate ce reuneste peste 20 de specialitati medicale deservit de medici din Piatra Neamt si Targu Mures, Imagistica Medicala, Litotritie , Analize de Laborator, etc urmarim in permanență indeplinirea motto-ului nostru “Excelența in Diagnostic”.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Medicina, medic specialist sau primar cu Certificat de Libera Practica si medici rezidenti in specialitatile: Radiologie si Imag. Medicala, Medicina de Laborator, Medicina Generala/ Medicina de Familie, Oftalmologie, Cardiologie.

Profilul candidatului:
- calitate umana si profesionala.
- persoana muncitoare si serioasa
- dorinta de perfectionare continua