Agent vanzari

Moara Gliga

Job expirat

RESPONSABILITATI

Minim liceul
Posesor permis acteg B
Cunostinte operare PC
Rezistenta la munca in conditii de stres
Disponibilitate pentru program prelungit
Prezenta agreabila, dinamica, motivata cu dorinta de autodezvoltare
Abilitati de comunicare
Experienta in vaznari/distributie( min 1an)
Portofoliu de clienti( constituie avantaj)
Cu reale abilitati de vanzare si negociere
Responsabil, sincer, impartial si cu spirit de initiativa
Orientat spre rezultate
Cu capacitate de convingere, de persuasiune, insistenta
Bune abilitati de planificare si organizare

CERINTE

Agent de vanzari pe zona jud. Neamt
Identificarea si vizitarea potentialilor clienti
Promovarea si ofertarea tuturor produselor
Supervizarea activitatii soferilor
Activitati de marchandiser
Intocmirea raportului zilnic
Atingerea Obiectivelor de vanzari stabilite

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv( telefon, masina, salariu fix + comision din vanzari)
Posibilitatea de crestere profesionala
Training-rui periodice( gratuite)
Lucru intr-o echipa de profesionisti
Libertate de miscare

Moara Gliga este o societate cu traditie ce se ocupa cu panificatia din 1940 si care doreste a-si largi raza de distributie