VANZATOR

INSTANT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

promoveaza si vinde produsele si serviciile companiei in conformitate cu instructiunile primite;
- cauta si activeaza noi clienti pe zona alocata;
- efectueaza studii de piata privind potentialii clienti si concurenta;
- construieşte şi menţine baza de clienţi;
-- asigura suportul tehnic si ofera solutii;
- este responsabil de gestionarea documentelor primite de la clienti in vederea finalizarii procesului de vanzare;
- intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

studii medii sau superioare;
- studiile tehnice constituie avantaj;
- experienta in vanzari (centrale termice , instalatii termice si sanitare electrice scule si accesori.) de minim 1 an;
- aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor;
- bune abilitati de comunicare si relationare, lucru individual si in echipa, initiativa, dinamism, autocontrol;
- dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei;
- cunoştinţe operare PC;
- permis de conducere ctg. B;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial corelat cu rezultatele
- mediu de lucru competitiv, profesionist, in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei;
CV-urile se pot trimite si pe adresa: instantinternational@gmail.com

Compania noastra se ocupa de comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice, electrocasnice, respectiv service centrale termice avand o experienta bogata in domeniu. In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!