Unit Manager si Consultanti Financiari fara atestat

Eureko

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Dezvoltarea unei echipe de Consultanti Financiari pe piata din Valea Jiului,cresterea numarului de clienti pe piata de pensii private P2,P3; a produselor de investitii pe piata de capital;asigurari de sanatate in sistemul privat

CERINTE

Studii Superioare,spirit de echipa,provocarea personala intr-o cariera liberala,flexibilitatea programului de lucru,venituri peste medie,dorinta de afirmare intr-o companie multinationala Olandeza de succes in Europa si in Romania

BENEFICII OFERITE

Finantare pentru Consultantii financiari pe o perioada de 12 luni,
Finantare Unit Manageri Aspiranti pe o perioada de 6 luni si formarea unei echipe de consultanti.
Dupa 6 luni un post de Unit Manager cu un venit fix,bonusuri din vinzari personale si ale echipei,
training in agentie si in cadrul firmei gratuite.
Bonificatii in excursii anuale in functie de realizari,telefon.
Auorizarea consultantilor financiari la CSA in vederea obtinerii atestatului in asigurari obligatoriu de la 1 mai.

Companie multinationala,investitii cu produse financiare in piata de capital din Romania si Europa,fonduri de pensii pe PII si PIII,asigurari mixte de viata,asigurari de sanatate private.