TEHNICIAN OPERATOR SERVICE CENTRALE TERMICE

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montare-instalare, punere in functiune, verificari tehnice periodice , interventii si reparatii in garantie si post-garantie pentru centrale termice consumatoare de combustibili gazosi solizi si lichizi,boilere, radiatoare si constantare defectiuni alte echipamente, intocmire devize lucrari

CERINTE

experienta in activitate de instalatii (avantaj)
- cunostinte generale despre instalatii, central termice
- abilitati dezvoltate de comunicare, relationare, negociere si orientare spre client
- caracter comunicativ si inovativ, orientat catre atingerea rezultatelor;
-Persoana serioasa si sociabila, energica si cu gandire pozitiva
-Persoana cu simtul responsabilitatii si atentie la detaliile semnificative
-Persoana motivata de rezultate
- Studii medii finalizate
- Permis de conducere categoria B
- abilitati foarte bune de exprimare verbal si in scris
- cunostinte operare PC (Microsoft Word, Excel, Outlook);

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos

comert cu instalati sanitare, centrare termice, materiale de constructii