Responsabil Resurse Umane

Electro Promex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil Resurse Umane.
Sarcini:
- Asigura controlul documentelor externe referitor la resursele umane, elaboreaza programul anual de instruire, asigurand avizarea si aprobarea acestuia, gestioneaza dosarele de personal.
- Calculeaza si administreaza salariile in baza pontajelor
- Intocmeste statele de plata si depune rapoartele ce tin de acestea la institutiile abilitate
- Intocmeste contractele de munca ale angajatilor, a dosarelor personale ale acestora in conformitate cu dispozitiile Codului Muncii
- Completeaza si actualizeaza baza de date a angajatilor
- Implicare in procesul de selectie a personalului
- Alte indatoriri legate de activitatea specifica de resurse umane.

CERINTE

- Minim studii liceale
- Studii superioare si/sau autorizare ca referent de resurse umane constituie un avantaj
- Cunostinte operare PC
- Foarte bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Salariu este la nivel competitiv si este strict legat de performantele profesionale

Proiectare, executie, intretinere echipamente electrice si electronice