Consilier vanzari credite

SC TBI CREDIT IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stim ca banii nu se fac peste noapte, de aceea noi te invatam cum sa-i castigi ziua!

Daca esti o

Persoana Fizica Activa

Si vrei sa castigi suplimentar cateva salarii, sa ai un program flexibil, recunoastere si o cariera de invidiat in domeniul financiar bancar, atunci alatura-te unei echipe tinere si optimiste, gata sa te primeasca si sa te ajute!

Vino in echipa TBI Credit sa castigi bani

CUM VREI TU

CAT VREI TU !

CERINTE

Prezentă în România din 2002, TBI Credit face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est. Fiind o prezenta semnificativa pe piata de leasing din Romania, TBI Credit ofera servicii financiare de inalta calitate si dispune de o retea proprie de sucursale in cele mai importante regiuni ale tarii. Avand o echipă cu o bogată experienţă în operaţiuni de leasing la conducerea firmei, TBI Credit a reusit sa construiasca parteneriate strategice cu furnizorii, societati de asigurare şi băncile, cu scopul de a oferi un pachet complet de servicii.