agent vanzari

SC ELECTRO MAX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

job-ul presupune atragerea de noi clienti prin activitati de prezentare comerciala a produselor firmei si de vanzare a acestora.

CERINTE

personalitate puternica, putere de convingere, dorinta de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic. Permis de conducere categoria B.Cunostinte de limba engleza si operare PC. Cunstintele tehnice si experienta similara vor constitui avantaje in momentul interviului.

BENEFICII OFERITE

beneficiile se acorda in functie de indeplinirea targetului.

Cu cei 10 ani de experienta in domeniu, Electromax a devenit unul dintre producatorii importanti de sisteme de iluminat cu LED-uri de mare putere.
Pe langa sistemele profesionale produse si comercializate la nivel international (iluminat pentru medii cu potential exploziv, iluminat pentru aeroporturi si balizaj), ELECTROMAX produce o intreaga gama de produse de iluminat stradal, ambiental si arhitectural.