Test / Quality Engineer

SC EC Electronics Manufacturing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- testeaza produsele in functie de nevoi,
- mentine un control strict asupra calitatii,
- invata/ explica angajatilor despre fiecare produs

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- limba engleza - foarte bine
- experienta intr-un post similar minim 6 luni
- cunostinte despre produsele electronice
- abilitati de comunicare si negociere
- posibilitatea de lua decizii si a lucra in conditii de stres
- capacitatea de a mentine un control strict asupra calitatii

BENEFICII OFERITE

- salariu foarte atractiv precum si alte beneficii asociate cu succesul Grupului European

Suntem un grup de firme de succes specializate in productia de fire si cabluri electrice si optice precum si a echipamentelor din mai multe domenii cum ar fi: domeniul medical, marina, militar.
Pentru a ne putea dezvolta afacerea in Romania avem nevoie de personal in urmatoarele posturi: