Consultant Financiar,Unit Manager Aspirant.

Eureko

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unei echipe de Consultanti Financiari pe piata din Valea Jiului,cresterea numarului de clienti pe piata de pensii private P2,P3; a produselor de investitii pe piata de capital;asigurari in sistemului de sanatate privat.

CERINTE

Studii Superioare,spirit de echipa,dorinta de afirmare intr-o companie multinationala Olandeza de succes in Europa si in Romania.

BENEFICII OFERITE

Finantare pentru Consultantii financiari pe o perioada de 3 luni,un program de finantare pentru Unit Manageri Aspiranti pe o perioada de 6 luni si formarea unei echipe de consultanti.Dupa 6 luni un post de Unit Manager cu un bonificatiile de rigoare.
Training in agentie si in cadrul firmei gratuite.
Bonificatii in excursii anulae in functie de realizari.
Bonificatii in functie de realizarea planului,telefon.

Companie multinationala,investitii cu produse financiare in piata de capital din Romania si Europa,fonduri de pensii pe PII si PIII,asigurari mixte de viata,asigurari de sanatate private.