Inginer service Pascani

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs angajeaza pentru un client de-al sau, importator de masini si utilaje agricole, un inginer service in Pascani, care sa doreasca sa se alature unei echipe profesioniste si dinamice.
Postul presupune activitati de diagnostic, reparatii si intretinerea utilajelor agricole (combine, tractoare, semanatori si alte echipamente) la sediul clientului sau in propriul atelier.

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare tehnice finalizate - absolvent al Facultatii de Mecanica/Mecanica Agricola/Electromecanica;
- Experienta profesionala in reparatii de utilaje agricole, camioane, utilaje de constructii, etc.;
- Pot constitui un avantaj cunostintele in domeniul electric;
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara la sediul clientilor;
- Cunostinte de limba engleza;
- Capacitate de lucru cu termene limita;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Training specializat
- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista si dinamica

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.