DIRECTOR MAGAZIN

Fidelio

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea magazinului din subordine, sub toate aspectele;
- dezvolta, formeaza, coordoneaza, indruma si motiveaza echipa din subordine;
- planifica supervizarea activitatii, monitorizeaza si gestioneaza stocurile si rulajul acestora, asigura aprovizionarea constanta cu produse, controland zilnic comenzile emise de sefii raioanelor din subordine;
- coordonarea planului de vanzari;
- mentine standardele operationale ale magazinului.

CERINTE

- experienta intr-o pozitie similara, minim 1 an;
- studii superioare finalizate (de preferat in domeniul economic);
- experienta in relatia cu clientii;
- atitudine orientata catre client si catre rezultat;
- bune abilitati de comunicare si management a resurselor umane;
- cunostinte medii de limba engleza si operare PC;

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana hotarata, care doreste sa invete, sa se afirme si sa faca parte din echipa noastra atunci iti asteptam C.V.-ul
Relatii suplimentare la telefon: 0743028189

DESCRIEREA FIRMEI

Supermarket