AGENT VANZARI PASCANI

Mobile Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

vanzarea produselor din portofoliu catre clientii de pe ruta alocata
intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii
prospecteaza si identifica clienti noi pe zona alocata
intocmire rapoarte (activitate zilnica / saptamanala, activitate competitie)
gestionarea corecta a stocului din masina
urmarirea si gestionarea soldurilor din piata

CERINTE

experienta in vanzari directe min 1 an
notiuni elementare de operare PC
bune abilitati de comunicare
notiuni teoretice de vanzare
implicare puternica in activitate
responsabilitate maxima si atentie sporita
capacitate puternica de auto-organizare
capacitate de a lucra in echipa
permis de conducere categoria B (minim 2 ani)

BENEFICII OFERITE

salariu fix + comision din vanzari corelat cu realizarile,
masina si telefon de seriviciu
mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

Prin parteneriatele sale cu cele mai importante firme producatoare din domeniul comunicatiilor mobile, compania Mobile Distribution reprezinta cea mai importanta firma de distributie de telefoane mobile si accesorii, telefoane fixe si cartele prepay.

Infrastructura de care dispunem, personalul foarte bine pregatit si nu in ultimul rand produsele si ofertele care ne reprezinta ne-au ajutat sa devenim cea mai buna firma din domeniu.

Satisfactia clientilor nostri este motivul pentru care oferim o gama variata de produse a caror calitate o garantam, organizam periodic promotii, sistemul de colaborare bazandu-se pe o grila de discount-uri.

Toate aceste servicii sunt foarte bine completate cu un suport tehnic renumit prin promptitudine si profesionalism