RECEPTIONIST/SECRETARA

IMBESI ADVANCED SOFTWARE SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
- Primirea persoanelor in cadrul companiei, directionarea acestora, asigurarea protocolului in relatia cu clientii externi si interni ai companiei;
- Asigurarea legaturilore telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- Primirea si transmiterea notelor telefonice;
- Tehnoredactare de documente.
- Redactarea si editarea de rapoarte, adrese si alte documente interne
- Organizarea, evidenta si arhivarea clara a fluxului de documente
- Furnizarea promptă de informaţii şefului ierarhic superior, asigurare comunicării între companie şi clienţii, furnizorii şi colaboratorii companiei;
-Activitatea se desfasoara in comuna Pantelimon

CERINTE

- Cunostinte de limba Italiana si Engleza (nivel conversational)
- Cunostinte de operare pe calculator (Microsoft Office, Internet, Email);
- Operare echipamente de birou (fax, imprimante, PC, copiator, etc), internet, email, etc
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Abilitati de organizare a spatiului de lucru, managementul timpului si lucrul cu documente.
- Aptitudini de comunicare interpersonala
- Experienta in activitati similare constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- angajament stabil pe termen lung
- pachet salarial motivant, corelat cu performanţa
- condiţii de muncă bune, mijloace moderne de lucru
- apartenenţa la o echipă deschisă, dinamică,
- oportunităţi de dezvoltare

Pro Vorbas Cleaning SRL

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta