Operator livrari/retururi - gestiune stocuri - domeniul agricol

GRB INTERNATIONAL CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Operator/oare calculator pentru emiterea de avize de insotire a marfii/note intrare receptie pentru marfa livrata/returnata, persoana autorizata pentru desfasurarea activitatii de prestari servicii cu produse de protectie a plantelor, produse folosite in agricultura.

Cerinte:
- Candidatul trebuie sa dea dovada de angajament, atitudine pozitiva, corectitudine, atentie distributiva si sa intruneasca urmatoarele cerinte:
- Sa fie absolvent/a a/al unei institutii de invatamant cu profil agricol- minim 12 clase(liceu).
- disponibilitate la program full-time.
- experienta de lucru PC

Cerinte
Atributii principale:
- emiterea de avize de insotire a marfii/note intrare receptie pentru marfa livrata/returnata, conform cantitatilor fizice din depozit.
- Verificarea cantitativa a marfurilor, inainte de livrarea/primirea acestora.
- mentinerea stocurilor scriptice a marfurilor in format electronic.
- Participa la activitati colective ale depozitului sub indrumarea sefului de depozit.

CERINTE

Un plus il constituie detinerea de catre candidat a Autorizatiei de utilizare a produselor de uz fitosanitar, emisa de Unitatea Fitosanitara.

Pentru CV-uri transmise pe mail, va rog atasati, dupa caz, Certificat profesional/ Diploma studii solicitate in cadrul acestui anunt.
Salariul va fi negociat la interviu in functie de studii, calificare, experienta.

Descrierea firmei
Societate de prestari servicii logistica.