GESTIONAR

SC COMPANIA INDIILOR ORIENTALE PROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- isi desfasoara activitatea respectand procedura interna de lucru;
- coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul - depozitului (receptie, intrari/iesiri, stocuri, livrari, retururi, etc.);
- asigura buna gestionare a marfurilor, a documentelor specifice de gestiune;
- optimizeaza spatiul de depozitare si calitatea depozitarii produselor;
- intocmeste, verifica si urmareste actele de intrare/iesire (note receptie, facturi, avize);
- intocmeste raportari ce tin de activitatea desfasurata;
- inregistreaza, in softul de gestiune, documentele primare;
- verifica concordanta intre evidenta contabila de gestiune si stocurile din depozit;
- asigura mentinerea ordinei si curateniei in depozit si in spatiul adiacent;
- raspunde material de marfa din gestiune;
- participa la inventarierea bunurilor din depozit, alaturi de comisia de inventariere;
- propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa.

CERINTE

- minim studii medii;
- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- cunostinte de operare calculator;
- seriozitate si disciplina;
- spirit organizatoric, initiativa, operativitate;
- capacitate de a lucra cu oamenii;
- capacitate de coordonare si motivare;
- punctualitate, integritate, responsabilitate;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- atestat stivuitorist.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.

Societate nationala de productie si distributie produse alimentare, certificata CNF SR EN ISO 9001/2001 SI SR EN ISO 22000/2005