Firma producatoare de materiale de constructii angajeaza operator facturare

ISOMAT ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul oferit este de operator facturare.
Atributii si sarcini specifice postului:
- opereaza si verifica corectitudinea facturilor
- sprijina activitatea departamentului financiar/contabilitate
- asigura arhivarea zilnica a facturilor
- tine evidentele documentelor pe care le intocmeste si/sau care ii sunt predate de catre ceilalti angajati ai societatii
Locatia: Str. Islazului nr 1-5, oras Pantelimon, jud Ilfov (Centura Bucuresti, zona Tuborg)

CERINTE

Cerinte:
- minim studii medii economice
- experienta minim 1 an intr-un post similar
- operare PC (word, excel)

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport

ISOMAT este un producător de materiale pentru construcții cu o perspectivă multinațională. Fondat în 1980, este în prezent unul dintre cei mai importanți producători de materiale de construcții din Europa de Sud-Est, având 3 fabrici de producție în Grecia, România și Serbia, 7 filiale în Germania, Rusia, Turcia, Bulgaria, România, Serbia, Slovenia și exporturi în mai mult de 50 de țări din întreaga lume.Compania produce și oferă o gamă largă de produse de tehnologie avansată la prețuri accesibile pentru consumatorul grec. În special, produce și comercializează următoarele 6 categorii principale de produse:
Materiale Hidroizolante
Vopsele & Tencuieli
Adezivi & Chituri
Materiale Pentru Reparații
Aditivi Pentru Betoane & Mortare
Pardoseli